Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
TIME
Ultimele subiecte
» Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF
Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 09, 2011 11:39 am Scris de madfox70

Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 16, Mar Aug 17, 2010 6:37 pm
KISS FM LIVE
SALSA


Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

+4
machele
Getae
arathrea
madfox70
8 participan?i

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Vizitato Sam Sept 06, 2008 10:28 pm

:crazy laugh: :crazy laugh: :crazy laugh: :crazy laugh: omg ebola she torched your ass man, she torched your ass. bravo arathrea

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Vizitato Dum Sept 07, 2008 11:44 am

opa! ia uite cum au inceput mormoloci sa vb! king pacat de voi ca dak erati asa de uniti si in aliantza nu plecat, si inca ceva dak atac pe unu dintre voi acum si saracu un msj circulare il ajuta toti adik nimeni :sign laugh!: :sign laugh!: frati mei in locul vostru nu mai vb,vati chinuit o luna cu touche, cu mort ati avut noroc ca lam distrus noi ca a facut mare greseala de a ataca unul din membri nostri(in 2 zile a fost eliminat)! oricum numai gura de voi in rest nimik! Razz si dak ma uit bine suntem vreo molt mai putini decat voi in aliantza si tot suntem inaintea voastra Razz!


PT fani mei afro


Vorbe, vorbe
Sunt vorbe de sunt un maaare dobitoc
Le-aud in fiecare zi
Vorbe, sunt vorbe de sunt un maaare dobitoc
Le-aud in fiecare zi

I:
Unii sufera de smecherie, dar 's vai mortii lor
Cauta sa se umfle in fata fraierilor, sclavilor,
Cateva vorbe sunt un sunt un maaare dobitoc,
Nici o minciuna nu te face mai baiat
Degeaba vorbesti prin cartier ca esti milionar
Cand de fapt n-ai zece mii in buzunar!
Altii spun nume de smecheri, de neamuri de tigani
Dar vorbele lor nu valoreaza doi bani.
Orice sclav tremura cand e sa-si ia omor
Orice tigan mai inbracat se crede Fane spoitoru'
Vorbele n-au valoare, faptele conteaza!
Smecherii se cunosc, nu se inventeaza
Bulangii ma streseaza, cand abereaza
Sa vedem ce poti, vorbele nu ma impresioneaza
Pentru cine cant? Am sa-ti raspund!
Ma gasesti aici in Salajan, nu ma ascund!

Refren:
Nu vorbi fara sa stii
Nu halii mereu ce auzi de la altii,
Nu te da ce nu poti sa fii
Sunt vorbe de sunt un maaare dobitoc, le-aud in fiecare zi

II:
Pentru ca fraierii sa-nceapa sa cunoasca veteranii
Eplic despre cum e zi de zi si cum trec anii:
Sunt baietii care fac
Si sunt tarfele cu ***
Din cartier de la mine, pana-n salajan la Puya
Poti sa faci un teanc de bani
daca scoti bine o vorba
Dar mai poti c-o simpla vorba sa ajungi la morga
In fiecare zi
Si in fiecare seara
Apare gabor dupa gabor aproape-n fiecare scara
Care ei in prostia lor..
Astepta doar o vorba sa te duca la **
Am ramas cu ai mei
Si ei cu mine ca la-nceput
Turnatorii de baieti s-au separat de mult
Deci **** pentru gabori, **** pentru tarfe barfitoare de barfe
Am respect pentru cei care-au trait ca mine,
Restu: poc, poc, poc, poc, poc
Pentru tine.
Zi!

Refren:..

III:
De multe ori o vorba spusa aiurea-i mult mai grea
Aduce mai multa violenta ca o fapta rea
Face dintr-o domnisoara cuminte o tarfa
Dintr-un baietas de cartier subiect de barfa
Se aude ca nu stiu ce pustioaica ar suge p***,
Frate, fiecare face ce stie cu gura!
Multi sclavi vorbesc aiurea doar ca sa se bage-n seama
Si am impresia ca adevarul le provoaca teama
Daca nu ma crezi inseamna ca n-ai vazut
Scandaluri intre baietasi pentru o vorba-n vant
Pentru o-njuratura spusa la betie
Baietasii zac pe mese la urgenta in prostie
Multi altii ar fi acum in libertate,
Daca nu ar fi plecat capul la vorbe aruncate pe la spate
Fraierii vorbesc cat se poate, dar nu stiu
Ca o simpla vorba le poate aduce, moarte!!!

Refren(x3):..

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Vizitato Dum Sept 07, 2008 1:01 pm

coae.. u acum esti fan La familia?? niste genius n-ai ? la mintea ta sigur asculti bambi..

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Vizitato Dum Sept 07, 2008 2:38 pm

eu propun sa-i dam niste ayran poate creste si el mare

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Vizitato Dum Sept 07, 2008 7:16 pm

astea sunt asa un fel de manele... cum am mai spus, nu-mi vine sa cred ca ai 19 ani looser looser looser

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Vizitato Lun Sept 08, 2008 7:44 am

dawah a scris:astea sunt asa un fel de manele... cum am mai spus, nu-mi vine sa cred ca ai 19 ani looser looser looser

frate imi traiesc viatza,cu ca alti labis sau mai bine spus laberman sign laugh! crazy laugh))!
_______
dc nuti vine sa crezi ca am 19 ani, am terminat liceul sunt la fac! dar cand e vorba de un joc asa cum este ikariam parca nu trebuie sa fi asa de serios,parerea mea!
Mai trebuie sa te si amuzi, si io chiar ma amuz pe forumu asta cand ma cert cu voi! in Schimb voi va agitati! In fine e prb voastra i don't know

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Vizitato Lun Sept 08, 2008 7:46 am

dawah a scris:astea sunt asa un fel de manele... cum am mai spus, nu-mi vine sa cred ca ai 19 ani looser looser looser
bine mai,se pare ca sti diferentza dintre hip-hop si manele! te invit sa asc Beethoven's Symphony No. 9 (Scherzo) cred ca esti fan lol

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de madfox70 Lun Sept 08, 2008 9:54 am

Aryan a scris:
Vorbe, vorbe
Sunt vorbe de sunt un maaare dobitoc
Le-aud in fiecare zi
Vorbe, sunt vorbe de sunt un maaare dobitoc
Le-aud in fiecare zi
.................................................................
Baietasii zac pe mese la urgenta in prostie
Multi altii ar fi acum in libertate,
Daca nu ar fi plecat capul la vorbe aruncate pe la spate
Fraierii vorbesc cat se poate, dar nu stiu
Ca o simpla vorba le poate aduce, moarte!!!

Refren(x3):..
ma intreb cita inteligenta itzi trebuie, ca sa dai un copy/paste la un text de melodie hip-hop si sa te dai dupa aia smecher cu ce scrie in mesajul tau ... dar ma rog ... avind in vedere ca l-ai colorat (activitatea ta preferata), tre sa recunosc ca ai facut totusi un efort intelectual ...


Ultima editare efectuata de catre madfox70 in Mar Sept 09, 2008 9:57 am, editata de 2 ori
madfox70
madfox70
Admin
Admin

masculin Numarul mesajelor : 896
Varsta : 53
Data de inscriere : 10/07/2008

Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de madfox70 Lun Sept 08, 2008 10:06 am

Aryan a scris:
dawah a scris:astea sunt asa un fel de manele... cum am mai spus, nu-mi vine sa cred ca ai 19 ani looser looser looser

frate imi traiesc viatza,cu ca alti labis sau mai bine spus laberman sign laugh! crazy laugh))!
_______
dc nuti vine sa crezi ca am 19 ani, am terminat liceul sunt la fac! dar cand e vorba de un joc asa cum este ikariam parca nu trebuie sa fi asa de serios,parerea mea!
Mai trebuie sa te si amuzi, si io chiar ma amuz pe forumu asta cand ma cert cu voi! in Schimb voi va agitati! In fine e prb voastra i don't know
ti-am aratat fair-play lasindu-te si pe tine si pe ebola sa postati pe acest forum, dar in momentul in care incepi sa folosesti cuvinte specifice inadaptatilor sociali, care se cred smecheri injurind la colturi de strada in asa zisa muzica de hip-hop, ne luam la revedere ... e al doilea avertisment pe care-l primesti pe acest forum, pt limbaj si ca atare la urmatorul cuvint obscen, scris de tine aici, te bannez fara avertisment ... daca vrei sa te mai iei in dume cu noi, folosescte un limbaj decent, daca nu du-te si injura in alte spatii virtuale ...
nemaivorbind ca ai scris ca
imi traiesc viatza,cu ca alti labis sau mai bine spus laberman
... ma bucur ca-ti traiesti viata cu cine itzi place, dar nu ne intereseaza orientarile tale sexuale ...
madfox70
madfox70
Admin
Admin

masculin Numarul mesajelor : 896
Varsta : 53
Data de inscriere : 10/07/2008

Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de arathrea Lun Sept 08, 2008 11:47 am

Aryan a scris: te invit sa asc Beethoven's Symphony No. 9 (Scherzo) cred ca esti fan :))


Dar de ce numai partea Scherzo? Sa vezi ce frumoasa e si partea Allegro Ma Non Troppo. Adagio Molto Cantabile iti creaza o stare de liniste si pace. Iar partea de final - Oda bucuriei e recunoscuta de orice om. Deci, repet, de ce doar Scherzo?

Uite aici si un link - ca sa vezi ca nu mint - cred ca nu stiai unde sa le cauti! Stiu eu ca de mult vroiai sa le asculti! Nu-i asa mai Aryan, mai?


A, si daca vrei sa mai stii mai multe despre muzica simfonica si de opera, nu ezita sa ma intrebi!
arathrea
arathrea
plutonier
plutonier

Numarul mesajelor : 118
Data de inscriere : 12/07/2008

Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Vizitato Lun Sept 08, 2008 1:11 pm

arathrea a scris:
Aryan a scris: te invit sa asc Beethoven's Symphony No. 9 (Scherzo) cred ca esti fan lol


Dar de ce numai partea Scherzo? Sa vezi ce frumoasa e si partea Allegro Ma Non Troppo. Adagio Molto Cantabile iti creaza o stare de liniste si pace. Iar partea de final - Oda bucuriei e recunoscuta de orice om. Deci, repet, de ce doar Scherzo?

Uite aici si un link - ca sa vezi ca nu mint - cred ca nu stiai unde sa le cauti! Stiu eu ca de mult vroiai sa le asculti! Nu-i asa mai Aryan, mai?https://www.youtube.com/watch?v=O2AEaQJuKDY

A, si daca vrei sa mai stii mai multe despre muzica simfonica si de opera, nu ezita sa ma intrebi!
nua asc sinfonie big grin imi place hip-hop si unele manele! Razz

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Vizitato Lun Sept 08, 2008 1:15 pm

madfox70 a scris:
Aryan a scris:
dawah a scris:astea sunt asa un fel de manele... cum am mai spus, nu-mi vine sa cred ca ai 19 ani looser looser looser

frate imi traiesc viatza,cu ca alti labis sau mai bine spus laberman sign laugh! crazy laugh))!
_______
dc nuti vine sa crezi ca am 19 ani, am terminat liceul sunt la fac! dar cand e vorba de un joc asa cum este ikariam parca nu trebuie sa fi asa de serios,parerea mea!
Mai trebuie sa te si amuzi, si io chiar ma amuz pe forumu asta cand ma cert cu voi! in Schimb voi va agitati! In fine e prb voastra i don't know
ti-am aratat fair-play lasindu-te si pe tine si pe ebola sa postati pe acest forum, dar in momentul in care incepi sa folosesti cuvinte specifice inadaptatilor sociali, care se cred smecheri injurind la colturi de strada in asa zisa muzica de hip-hop, ne luam la revedere ... e al doilea avertisment pe care-l primesti pe acest forum, pt limbaj si ca atare la urmatorul cuvint obscen, scris de tine aici, te bannez fara avertisment ... daca vrei sa te mai iei in dume cu noi, folosescte un limbaj decent, daca nu du-te si injura in alte spatii virtuale ...
nemaivorbind ca ai scris ca
imi traiesc viatza,cu ca alti labis sau mai bine spus laberman
... ma bucur ca-ti traiesti viata cu cine itzi place, dar nu ne intereseaza orientarile tale sexuale ...
oki! dak am jignit pe cineva, imi cer scuze!
Dar nu inteleg ce e cu atata suparare in jocul asta! E un joc de distractie dar cred ca voi il luati foarte in serios,nu mia poti sa faci glume cu cineva ca gata ii sare tandara :sign laugh!:

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Vizitato Lun Sept 08, 2008 1:17 pm

madfox70 a scris:[quote="Aryan"

Vorbe, vorbe
Sunt vorbe de sunt un maaare dobitoc
Le-aud in fiecare zi
Vorbe, sunt vorbe de sunt un maaare dobitoc
Le-aud in fiecare zi
.................................................................
Baietasii zac pe mese la urgenta in prostie
Multi altii ar fi acum in libertate,
Daca nu ar fi plecat capul la vorbe aruncate pe la spate
Fraierii vorbesc cat se poate, dar nu stiu
Ca o simpla vorba le poate aduce, moarte!!!

Refren(x3):..
ma intreb cita inteligenta itzi trebuie, ca sa dai un copy/paste la un text de melodie hip-hop si sa te dai dupa aia smecher cu ce scrie in mesajul tau ... dar ma rog ... avind in vedere ca l-ai colorat (activitatea ta preferata), tre sa recunosc ca ai facut totusi un efort intelectual ...[/quote]
dap mersi afro dak vrei deschide un topic pt intelectuali ca sa pot vb si io ca un intelectual,cea ce in cazul de fata nu este nevoie sa fac pe intelectualul big grin :sign laugh!:

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de arathrea Lun Sept 08, 2008 1:21 pm

Pai sa te sfortezi de-acum toata viata ta si nu-ti iese. Daca-ti place unele manele! Cred ca si tu trebuie sa inchiriezi seviciii de IQ spre mediu!
arathrea
arathrea
plutonier
plutonier

Numarul mesajelor : 118
Data de inscriere : 12/07/2008

Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Vizitato Lun Sept 08, 2008 1:22 pm

arathrea a scris:Pai sa te sfortezi de-acum toata viata ta si nu-ti iese. Daca-ti place unele manele! Cred ca si tu trebuie sa inchiriezi seviciii de IQ spre mediu!
o sa incerc big grin!App sunt pe locul trei in clasament la msaje postate :sign laugh!: ar trebui sami dati un prmiu ceva big grin

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Vizitato Lun Sept 08, 2008 1:26 pm

arathrea a scris: Daca-ti place !
nu vad greseala sami spui si mie care e? nu cred ca mera imi plac hip-hop:D dar trebuie sa plec la munca si ma grabesc afro oricum makar io recunosc nu ca alti care se dau mari si tari ca nu asc si cand colo rupe manea acasa afro

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Vizitato Lun Sept 08, 2008 3:48 pm

daca ar sti parintii tai ce urat vb tu pe internet sigur nu ai mai avea voie la calculator

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Vizitato Lun Sept 08, 2008 5:39 pm

aryan a scris:
dc nuti vine sa crezi ca am 19 ani, am terminat liceul sunt la fac!

sper ca nu la litere hi hi

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Dupa cum scrii probabil tragi tare sa treci clasa a II-a

Mesaj Scris de Getae Lun Sept 08, 2008 5:41 pm

Aryan a scris:[...aberatii...]
dc nuti vine ...
[...alte aberatii...]

Deci vine Nuti sau nu vine?
Getae
Getae
plutonier
plutonier

masculin Numarul mesajelor : 101
Varsta : 47
Data de inscriere : 12/08/2008

Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Vizitato Lun Sept 08, 2008 5:54 pm

era o intrebare.. dc Nuti vine ?? da a uitat sa puna semnu intrebarii

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Vizitato Mar Sept 09, 2008 7:26 am

lobbo a scris:daca ar sti parintii tai ce urat vb tu pe internet sigur nu ai mai avea voie la calculator
asta e buna :)))))))) =))))))

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Vizitato Mar Sept 09, 2008 7:27 am

dawah a scris:
aryan a scris:
dc nuti vine sa crezi ca am 19 ani, am terminat liceul sunt la fac!

sper ca nu la litere hi hi
nop finante -banci big grin

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Vizitato Mar Sept 09, 2008 7:29 am

razvanelsandel a scris:era o intrebare.. dc Nuti vine ?? da a uitat sa puna semnu intrebarii
tu ai ignor :))))) app nu am stat io sa scriu textul ca e prea mare :D am dat un copy paste :D

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de madfox70 Mar Sept 09, 2008 10:02 am

Aryan a scris:nua asc sinfonie big grin imi place hip-hop si unele manele! Razz
de ce oare nu ma surprinde aspectul asta Neutral

Aryan a scris:... cea ce in cazul de fata nu este nevoie sa fac pe intelectualul big grin :sign laugh!:
foarte bine ai punctat ... cind o sa fii intelectual (asa cam intr-un milion de ani), mai treci pe la noi ... pina NUMAI FACI PE INTELECTUALUL, nu emite pretentii ...
in fine ... va fi un pas mare in evolutia ta, cind vei constientiza diferenta dintre a fi destept si a face pe desteptul (a se citi "a fii intelectual" si "a face pe intelectualul") ...

Aryan a scris: ...App sunt pe locul trei in clasament la msaje postate :sign laugh!: ar trebui sami dati un prmiu ceva big grin
cum sa nu ... uite itzi dam o fringhie, sa te impusti cu ea ... nu m-ar surprinde sa reusesti big grin:

Aryan a scris:oki! dak am jignit pe cineva, imi cer scuze!
Dar nu inteleg ce e cu atata suparare in jocul asta! E un joc de distractie dar cred ca voi il luati foarte in serios,nu mia poti sa faci glume cu cineva ca gata ii sare tandara :sign laugh!:
cred ca regulamentul forumului, care nu e scris de mine ci de providerul spatiului cibernetic unde ne chat-uim de zor, spune foarte clar ca nu sunt admise obscenitatile in limbajul de comunicare ... nus' de ce mai aveai nevoie de sublinieri ale acestor reguli simple.
n-ai decit sa jignesti pe cine vrei, dar fa-o intr-o forma care sa o priceapa si fara aportul cuvintelor obscene, avind in vedere ca acest spatiu virtual de conversatie poate fi accesat si de persoane juvenile (doh!) care teoretic cel putin, ar trebui protejate de cei maturi, de interactiunea cu aceste forme de limbaj specifice posesorilor de neuroni in numar limitat si functionalitate indoielnica (aka "manelari" si alte forme de viatza care traiesc pe linga casa omului si se hranesc din toleranta acestuia).

Aryan a scris:
arathrea a scris: Daca-ti place !
nu vad greseala sami spui si mie care e? nu cred ca mera imi plac hip-hop:D dar trebuie sa plec la munca si ma grabesc afro oricum makar io recunosc nu ca alti care se dau mari si tari ca nu asc si cand colo rupe manea acasa afro
pe undeva ai o bruma de dreptate, dar vrei sa inteleg ca tu chiar crezi ca nu exista in tara asta oameni care ar putea asculta si altceva decit hip-hop sau manele, ba din contra urasc si resping visceral, aceste forme de exprimare pretins muzicale?
crede-ma ca, desi sunt obligat uneori sa accept auditia lor in anumite medii unde sunt fortzat sa stau citeodata pt o perioada, in universul meu propriu nu scapa niciun semiton de manea ... jazz-ul, blues-ul si rock-ul progresiv al anilor 70 - 80 guverneaza sensibilitatea timpanelor mele in marea majoritate a timpului, dedicat ascultarii de muzica.
deci se poate (asta era ideea).

Aryan a scris:
dawah a scris:
aryan a scris:
dc nuti vine sa crezi ca am 19 ani, am terminat liceul sunt la fac!

sper ca nu la litere hi hi
nop finante -banci big grin
uite d-aia tin io banii acasa ... big grin:

Aryan a scris:
razvanelsandel a scris:era o intrebare.. dc Nuti vine ?? da a uitat sa puna semnu intrebarii
tu ai ignor sign laugh!)) app nu am stat io sa scriu textul ca e prea mare big grin am dat un copy paste big grin
doh!


Ultima editare efectuata de catre madfox70 in Mar Sept 09, 2008 11:50 am, editata de 6 ori
madfox70
madfox70
Admin
Admin

masculin Numarul mesajelor : 896
Varsta : 53
Data de inscriere : 10/07/2008

Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Vizitato Mar Sept 09, 2008 10:44 pm

madfox70 a scris:
Aryan a scris:nua asc sinfonie big grin imi place hip-hop si unele manele! Razz
de ce oare nu ma surprinde aspectul asta Neutral

Aryan a scris:... cea ce in cazul de fata nu este nevoie sa fac pe intelectualul big grin :sign laugh!:
foarte bine ai punctat ... cind o sa fii intelectual (asa cam intr-un milion de ani), mai treci pe la noi ... pina NUMAI FACI PE INTELECTUALUL, nu emite pretentii ...
in fine ... va fi un pas mare in evolutia ta, cind vei constientiza diferenta dintre a fi destept si a face pe desteptul (a se citi "a fii intelectual" si "a face pe intelectualul") ...

Aryan a scris: ...App sunt pe locul trei in clasament la msaje postate :sign laugh!: ar trebui sami dati un prmiu ceva big grin
cum sa nu ... uite itzi dam o fringhie, sa te impusti cu ea ... nu m-ar surprinde sa reusesti big grin:

s.a big grin!

nice discurs big grin

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 2 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum