Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
TIME
Ultimele subiecte
» Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF
Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Icon_minitimeLun Mai 09, 2011 11:39 am Scris de madfox70

Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 2 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 16, Mar Aug 17, 2010 6:37 pm
KISS FM LIVE
SALSA


Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

+4
machele
Getae
arathrea
madfox70
8 participan?i

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de classic Dum Oct 25, 2009 11:14 am

eu macar am un neuron in cap, tu ai materii fecale.

classic
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty re

Mesaj Scris de alexxinh Dum Oct 25, 2009 2:39 pm

materii fecale.. bv.. asta mananci dimineata de esti asa.. inteligent???

app: in ultimul msg nu vorbeam cu tine.

alexxinh
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de classic Lun Oct 26, 2009 9:54 pm

Pe tine nu te voi manca niciodata, eventual te mananca mustele ori o sa te bat ca Ebolaro pe Arathrea daca mai comentezi mult, dar nici asa nu am cum ca te bati singur lol

classic
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty re

Mesaj Scris de alexxinh Lun Oct 26, 2009 10:09 pm

mai dute-n .. de sunt un maaare dobitoc.. te bagi prea mult in seama.. copil avortat si prost ce esti.. ti-am zis de 2 ori ca nu vb cu tine.. asta e ultimul avertisment.. altfel sa te uiti de 2 ori in spate cand mergi pe strada..

app: pt ultimul msg ai rugat-o pe Ara sa te corecteze gramatical sau pe Candy sa-ti compuna.. parca ea iti scria msg de diplomatie in alianta.. remember??

p.s. ai intrecut cu mult masura.. provoci mult iar acum duc lipsa de rabdare... sa-ti amintesti ce ti-am zis pe prv zilele trecute.

alexxinh
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty re

Mesaj Scris de alexxinh Lun Oct 26, 2009 10:12 pm

bv mad.. nu stiam ca ai protectie la anumite cuv..
msg era asa.. sper sa mearga..


mai dute-n .. de kkt.. te
bagi prea mult in seama.. copil avortat si prost ce esti.. ti-am zis de
2 ori ca nu vb cu tine.. asta e ultimul avertisment.. altfel sa te uiti
de 2 ori in spate cand mergi pe strada..

app: pt ultimul msg ai
rugat-o pe Ara sa te corecteze gramatical sau pe Candy sa-ti compuna..
parca ea iti scria msg de diplomatie in alianta.. remember??

p.s.
ai intrecut cu mult masura.. provoci mult iar acum duc lipsa de
rabdare... sa-ti amintesti ce ti-am zis pe prv zilele trecute.

alexxinh
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty re

Mesaj Scris de alexxinh Lun Oct 26, 2009 10:20 pm

mad imi cer scuze pt ca devin vulgar.. nu-mi sta in fire.. dar sincer nu ma pot abitne.. in momentul in care nu vei mai dori sa postez pe acest forum te rog sa-mi spui.. sti unde ma gasesti.

alexxinh
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de classic Lun Oct 26, 2009 10:22 pm

..daca apari cumva pe strada...in spatele meu... voi trage o basina si cu siguranta vei cadea lat sign laugh!
app vezi ca am descoperit iar un nou joc on line, poate te intereseaza si pe tine, poate acolo vei reusi macar acolo sa ma bati, cu toate ca m-as mira..
vrei sa-ti zic cum se numeste jocul?

classic
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty re

Mesaj Scris de alexxinh Lun Oct 26, 2009 10:29 pm

ne-am dat seama ca esti plin de basini.. dupa miros.. mirosi a prost..
ti-am zis ca nu vb cu tine si iar te bagi in seama...
incearca sa ma ignori.. dar.. am impresia ca inteligenta ta va face altceva

alexxinh
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de classic Lun Oct 26, 2009 10:52 pm

iar vbti in numele a mai multi?!
eu incerc sa fac pe prostu cu un prost, consider ca este diferenta mare si intr-adevar nu pot sa ma prostesc..mai mult decat esti tu.
si miros a basini special pt tine, ca sa ma mirosi mai bine, direct de la sursa
cat despre ignorat, cred ca ar fi trebuit sa fie invers.. nu crezi?

ps lasa-ne,lasa-ne, ca era mai bine fara tineeeee, asa ca lasa-neee, taraneeee!!

classic
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty re

Mesaj Scris de alexxinh Mar Oct 27, 2009 7:18 am

lasa incercarile.. nu e nevoie.. esti prost, nu trebuie sa depui eforturi..
e greu sa te ignor din moment ce scrii chestii precum " miros a basini ", " diferenta dintre mine si tu. " sau " esti prea patetic tu " la ultima cred ca ai avut o ezitare, nu erai sigur daca e vb de mine sau de tine.. data viitoare sa incerci " esti prea patetic el ".

p.s. mama ta e de la tara, nu?
p.p.s. sper ca sti ce inseamna p.s.

alexxinh
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty re

Mesaj Scris de alexxinh Mar Oct 27, 2009 8:07 am

" prietene " asta e ultimul msg pe care-l mai las.. sper ca nu esti dezamagit lol mi-ai dovetit de prea multe ori ce esti.. un.. dar n-am sa te mai jignesc.. nu meriti.. te voi lasa pe tine sa-ti dai seama ce esti.
m-am coborat de prea multe ori la nivelul tau si n-am obiceiul sa ma cobor atat de jos.. e trist nivelul la care esti.. am intrat in pielea ta si nu e deloc placut.. am numai de pierdut daca mai continui in modul asta...
am sa te las sa vb de unu singur in lumea ta.. trista.

p.s. n-ai inteles nici-o p..a din ce am scris aici... sign laugh!

alexxinh
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de arathrea Mar Oct 27, 2009 11:40 am

Mnnn, classic, nu imi aduc aminte sa iti fi dat motive sa ma jignesti. Dar daca o faci, ai grija, pot sa ti-o intorc de sa nu te mai ridici. Pana acum am fost civilizata, cat s-a putut, din respect pentru Mad.
A, daca Alex are dreptate si virus = class, atunci, da, inteleg misterul.
Si daca in capul meu nu se geseste creier... de ce mi-ai cautat atat IDul de mess, sa ma rogi sa ma intorc la ika, sa intru in Elite? Iti contraziici prin vorbe propriile fapte. Cand nu ai fost cinstit?
A, instinctul tau de mascul feroce nesatisfacut, pentru a lovi in altii face victime colaterale? Verifica atitudine si limbaj!
Si ebo nu a reusit sa o bata pe Arathrea, remember?! Memorie scurta aveti!
arathrea
arathrea
plutonier
plutonier

Numarul mesajelor : 118
Data de inscriere : 12/07/2008

Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de classic Mar Oct 27, 2009 11:21 pm

incerc sa fiu scurt si la obiect
vad ca te-am scos din minti; dar nu asta a fost intentia si iao mai usor ca nu am fost atat de dur in ce am scris, oare sa fi prea sensibila tu?
iar in ceea ce consta dreptatea lui alex, care alex??, nu cunosc nici-un alex!, despre care alex vbti??!?
a avut vreodata dreptate ?
cat despre revenirea ta in ika, da recunosc ca am vbit dar nu m-am rugat precum specifici in mesajul tau, am vrut sa readuc zambetul pe buze unora din interiorul aliantei smile
iar prob ta cu ebolaro nu ma priveste..
btw, ce mai faci?

classic
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de arathrea Mier Oct 28, 2009 9:41 am

Mai, eu asa tine minte, plus din informatiile pe care le am, te-ai agitat putin! Eh, daca erau tristi din cauza lipsei mele, inseamna ca am mult mai mult decat ce spuneai tu in loc de creier! Si nu te intereseaza problema mea cu criogen, dar o amintesti. Pai ce facem cu ceea ce se numeste coerenta, logica? Ihm?
Si daca m-ai intrebat, fac bine... Si uneori ma mai amuz vazand cum se agita unii ... offf! Cata furtuna intr-un pahar de apa! Si cate orgolii! Dar asta inseamna pasiune. Si tot e bine!
arathrea
arathrea
plutonier
plutonier

Numarul mesajelor : 118
Data de inscriere : 12/07/2008

Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty urat caracter...

Mesaj Scris de machele Lun Noi 09, 2009 7:14 pm

Domnule clasic,
Incepe sa duduie internetul de mareata dvs personalitate. M-am abtinut sa te jignesc pana acum pentru ca eu cred ca si o jignire are mandria ei dar cred ca daca scotocesc pe undeva gasesc si pentru tine macar un cuvant ce te defineste sau la care contribui cu prisosinta acesta este "subcultura".

Nimeni din cei pe care ii ataci (verbal pentru ca dpdv ikariam ne-ai demonstrat in repetate randuri cat poti) nu mai vrea sa aiba de-a face cu dvs. Intr-adevar, ignoranta e o pedeapsa, dar ai ales singur pedeapsa asta si, noi toti, aia pe care ne blamezi si injuri folosind vastul si elaboratul vocabular disponibil unui om certat cu literele, te rugam sa nu ne mai deranjezi.

Vrem sa uitam ca astfel de specimene pot coabita intr-un spatiu si timp cu oameni. Iti multumim pentru imensa placere provocata in momentul in care te-am batut si te-am facut sa te lasi de joc de vreo 2 ori dar vrem sa jucam contra cuiva de un calibru mai mare. O sa te blamam mereu pentru ca ai rupt o alianta, munca unui om pe Epsilon, dar si profund indatorati ca reusesti sa destrami toate aliantele inamice care te primesc: BHT,W si lista ramane deschisa.

Probabil, peste ani, cand experienta va compensa putin intelectul impropriu dezvoltat, o sa realizezi ca noi, grupul WF-1 de pe Epsilon suntem inca impreuna chiar daca acum purtam un alt nume.

Jucand si vorbind cu tine atata timp, am ajuns sa te cunosc, sa iti stiu problemele.... Chiar nu ti se pare ciudat ca toti din jurul tau te parasesc? Nu te-am jignit pana acum deloc pentru ca am tinut la tine....mi-ai zis cum ti-a venit la gura si nu am reactionat nici macar cand m-ai facut fraier pentru asta, dar daca 2 oameni spun ca ai o problema(si fie vb intre noi ti-au spus multi asta) chiar ai o problema. Rau e ca asta o sa iti afecteze viata, o potentiala relatie de durata sau chiar casatorie. Pentru binele tau uita-te in oglinda si spune-ti ce ai sa iti spui, dar pe noi lasa-ne. Stim cat regreti ca nu mai esti printre noi si peste tot esti strain dar singur te-ai exclus.

Avand in vedere tot ce am scris pana acum si faptul ca orice ai mai debita nu o sa iti raspund iti doresc o viata frumoasa si mult succes.

machele
soldat
soldat

Numarul mesajelor : 4
Varsta : 47
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de classic Lun Noi 09, 2009 8:02 pm

nu ma omor sa-ti citesc bazaconiile
cred ca cel care nu a incetat sa vbca de noi , esti chiar tu si dupa cum se vede chiar m-ai deranjat in mom de fata, esti de-a dereptul atat de .. sa nu spun cum incat te contrazici si iti tremura carnea de pe tine cand te gandesti la numele meu.
si pt o a mia oara te-as ruga sa nu mai folosesti numele meu nici in interiorul aliantei in care esti nici in viata reala(dak o mai ai) ca nu ma sperii cu nimic, nu de alta, dar prefer sa nu se ajunga undeva mai departe, ceea ce nu ti-as dori
o seara buna si numai bine!

classic
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty Virusul WF-1

Mesaj Scris de Virus Mar Noi 17, 2009 2:14 pm

Intentionam sa nu mai apar, dar nu m-am putut abtine cand am vazut ca s-a schimbat adresa forumului. Vreau doar sa va spun da sunt un virus de care WF-1 nu va scapa niciodata.

P.S.: cand am citit faza cu materiile fecale din capul lui Ara, am ras cu lacrimi Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 377839

Virus
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de madfox70 Mier Noi 18, 2009 1:44 am

Virus a scris:Intentionam sa nu mai apar, dar nu m-am putut abtine cand am vazut ca s-a schimbat adresa forumului. Vreau doar sa va spun da sunt un virus de care WF-1 nu va scapa niciodata.

P.S.: cand am citit faza cu materiile fecale din capul lui Ara, am ras cu lacrimi Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 377839
amice, tu practic nu mai existi demult ... nu mai existi in jocul care a demarat asa zisa comunicare dintre noi aici pe acest portal, iar aici mai "existi" doar pt ca am lasat acest topic vizibil si accesibil vizitatorilor, din curiozitatea morbida de a vedea ce va mai debiteaza creierashii la cite unii ... restul de 99% din forum, nu au acces decit membrii aliantelor din joc.
deci nu te umfla prea mult in pene, pt ca WF-ul acela pe care-l amintesti tu si de care zici ca nu va scapa de tine niciodata, exista si functioneaza inca in Ikariam, dar pe un server n-a auzit de tine nimeni niciodata, iar pe celalalt server, cel pe care activai si tu odata, alianta poarta alt nume si cu siguranta, desi sunt 70% aceiasi oameni, nu-si mai aminteste nimeni de tine ...
intr-un cuvint, nu mai reprezinti nimic, in spatiul asta virtual ... esti doar un banc vechi si rasuflat ... faci Brasovul de rusine looser
madfox70
madfox70
Admin
Admin

masculin Numarul mesajelor : 896
Varsta : 53
Data de inscriere : 10/07/2008

Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Virus Mier Noi 18, 2009 3:35 pm

Daca eram asa neimportant nu ai fi schimbat adresa forumului Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 679589 . Si nu te agita sa o schimbi, ca o gasesc oricand vreau. Iar daca vreau sa citesc si restul subiectelor, nu mi-e greu sa fac rost de un cont pe delta sau epsilon, si sa intru in alianta ta. Si asta e ultima oara cand ma mai vezi pe aici. Nu te chinui sa consumi energie tastand vreun raspuns, ca nu te voi mai baga in seama.

P.S.: la profil apari din Sibiu, nu din Brasov.

Virus
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de madfox70 Joi Noi 19, 2009 10:31 pm

Virus a scris:Daca eram asa neimportant nu ai fi schimbat adresa forumului Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 679589 . Si nu te agita sa o schimbi, ca o gasesc oricand vreau. Iar daca vreau sa citesc si restul subiectelor, nu mi-e greu sa fac rost de un cont pe delta sau epsilon, si sa intru in alianta ta. Si asta e ultima oara cand ma mai vezi pe aici. Nu te chinui sa consumi energie tastand vreun raspuns, ca nu te voi mai baga in seama.

P.S.: la profil apari din Sibiu, nu din Brasov.

OMG ... asa de important te crezi incit, esti convins ca am schimbat adresa forumului, ca sa nu mai ai tu acces? :crazy laugh: ... ooo Doamne ... hai ca asta le intrece pe toate ... ai o parere prea buna despre tine ...
by the way, daca asta as urmari, in 10 secunde n-ai mai avea acces veac pe acest forum ... cu IP-ul tau dinamic cu tot ...

pe Delta, n-ai sa poti intra niciodata in alianta mea, pt simplul motiv ca s-au "inchis portile" ... WF Delta are acum o echipa conturata si nu mai primim niciun jucator fie el mic sau mare in alianta, desi sunt disponibile inca zeci de locuri la ambasade ... asta e politica adoptata in joc acolo si ca atare, amenintzarile tale puerile, ma lasa rece sau cel mult ma fac sa zimbesc
si pe Epsilon poti sa-ti tot faci cont si sa intri in ce alianta vrei ca n-o sa primesti acces aici, pt ca acest forum nu mai este si al WF Epsilon ci doar pt Delta ... dar esti liber sa incerci ... lasind la o parte aceasta discutie, ma amuza cite eforturi esti capabil sa faci numai pt a fi bagat in seama :lol:

si DA, stiu ca apar la profil ca fiind din Sibiu, asta pt ca sunt din Sibiu ... remarca mea din mesajul anterior se referea la faptul ca, TU fiind din Brasov, faci orasul ala frumos de rusine, cu mesajele tale ... si pe deasupra pricepi si greu ce ti se scrie ... of! :-/:
madfox70
madfox70
Admin
Admin

masculin Numarul mesajelor : 896
Varsta : 53
Data de inscriere : 10/07/2008

Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Virusu Vin Noi 20, 2009 2:51 pm

Bine Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 679589

n-ai sa poti intra niciodata in alianta mea, pt simplul motiv ca s-au "inchis portile"

Cand am zis ca pot intra, am zis bine. Classic e deja la voi, si e foarte bine ca s-au "inchis portile", ca nu mai iese Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 965242
Nu trebuie decat sa-mi dea parola, si se rezolva totul.

Adio.

Virusu
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de madfox70 Sam Noi 21, 2009 11:21 am

Virusu a scris:Bine Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 679589
Cand am zis ca pot intra, am zis bine. Classic e deja la voi, si e foarte bine ca s-au "inchis portile", ca nu mai iese Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 965242
Nu trebuie decat sa-mi dea parola, si se rezolva totul.

Adio.
classic, joaca pe Delta si e deja la noi in alianta? ... am mari indoieli not good
sau poate din graba de a da un raspuns triumfator, nu ai citit atent despre ce alianta era vb in acea parte de mesaj?
si daca tot te bati cu pumnul in piept ca, classic ti-ar da tie acces, presupunind ca e asa cum spui tu infiltrat, inseamna ca el a jucat tot timpul distructiv si ca a fost un spion al adversarilor, in WF pe Epsilon ... sunt curios daca confirma cele afirmate de tine, pt ca vad ca activeaza inca aici pe forum si cred ca citeste aceste mesaje ... plus ca vad ca se tine agatzat de numele WF si a reinfiintat alianta WF recent pe Epsilon, iar acum citeva luni cind eu am revnit in joc pe Epsilon, m-a contactat pe mail incercind sa ma capaciteze sa nu intru in alianta fostilor WF-isti si sa "votez" cu el si gruparea din care facea parte in acel moment ... deci, o sa ma ierti daca, toata cacealmaua ta de mai sus, n-o consider decit o mascarada ieftina si fara niciun fundament ...talk to the hand
si by the way ... sistemul de acces la subiectele protejate ale forumului, nu mai e cu parola ca in vremea de care iti amintesti tu ... acum dau acces aici pe forum, LA CINE VREAU EU si in baza unor criterii pe care tu nu ai de unde sa le stii, ca sa incerci sa te conformezi la ele, sperind sa imi inseli vigilenta ... ghinion ce sa-i faci ... inca o data se vede ca esti demult iesit din carti si te legi de niste chestii care nu mai sunt de actualitate demult ...

cum spuneam ... nu te mai crede nimeni si de aceea toti cei cu care m-am "duelat" in mesaje, ati disparut de pe serverele jocului ... era clar ca o asemenea "politica" si felul vostru de a fi, va sfirsi prin a va distruge credibilitatea in ochii tuturor jucatorilor si la un moment dat fiecare pe rind ati devenit persona non grata, pt toti ceilalti, idiferent de "culoarea lor politica" in joc ... la fel ca in viatza reala, asemenea caractere mici si meschine ca voi, sfirsesc prin a nu-si mai gasi locul nicaieri, prin a fi respinsi peste tot, pt ca pina si cei mai feroce adversari, au onoarea lor si li se face lehamite la un moment dat sa se mai compromita cu indivizi de teapa ta si a altor citiva care s-au comportat ca tine ... de aceea noi ceilalti inca mai jucam Ikariam, in timp e voi astia citziva v-ati lasat, pt ca nu mai era loc de "invirtit" si cind toate portile vi s-au inchis in nas, era clar ca ala v-a fost sfirsitul ... ma bucur ca s-a adeverit 100% ceea ce prevesteam eu cu mai bine de un an in urma in mesajele pe care le schimbam cu voi pe acest forum si in joc ... se pare ca stiu sa judec caracterele destul de bine si ma pricep la oameni, pt ca v-am "vazut" viitorul in comunitatea Epsilon de atunci ... acum nu mai sunteti decit niste umbre care mai zvicnesc din cind in cind, pe unde li se da voie, in incercarea disperata de a mai recupera o cit de mica farima din atentia care li se acorda odata ... slabe sanse mon cher ... nu va mai crede nimeni looser


Ultima editare efectuata de catre madfox70 in Vin Iun 25, 2010 12:56 pm, editata de 1 ori
madfox70
madfox70
Admin
Admin

masculin Numarul mesajelor : 896
Varsta : 53
Data de inscriere : 10/07/2008

Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de classic Dum Noi 22, 2009 11:48 am

tin sa te contrazic ca nu ai fost contactat de mine, ci de machele...vrei sa-ti reamintesc cum s-a int?
iar in ceea ce consta WF ul... am sa iau legatura cu cel care a preluat contul meu si o sa-l rog sa schimbe numele aliantei.
si da este adevarat ca sloganul si toate celalalte lucruri sunt luate de pe delta, ca da, am cont si acolo.. asa ca te salut si nu doresc sa intru in polemici si cu tine:
numai bine

classic
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de classic Dum Noi 22, 2009 1:08 pm

Domnule Machele,

machele Mesaj la toata alianta -1M- 16.11.2009 22:56:27
reemix e classic. a fost in wing la noi si insistenta de a intra aici ne-a pus multe semne de intrebare. azi avem deja certitudinea ca e classic. probabil va intra si cu contul asta in WF.

iti confirm ca nu am doar 1 singur cont in alianta dumitale ci 10... si care este frustratul aici?..sau ai o frica in tine doar cand te gandesti la numele meu?!
si o intrebare pt maritul machele
ba, tu mai ai familie, viata privata mai exista la tine asa ceva? ca te vad 20/24 pe joc.. m-as mira sa mai ai, toate cele...
si aa... uitasem, cum ti-am promis.. in scurt timp ne vom intalni pe circulara la un curs de psihologie despre maretzul machele

sanatate multa ca-i mai buna decat toate...;^)

classic
Vizitator


Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de madfox70 Dum Noi 22, 2009 4:58 pm

classic a scris:tin sa te contrazic ca nu ai fost contactat de mine, ci de machele...vrei sa-ti reamintesc cum s-a int?
iar in ceea ce consta WF ul... am sa iau legatura cu cel care a preluat contul meu si o sa-l rog sa schimbe numele aliantei.
si da este adevarat ca sloganul si toate celalalte lucruri sunt luate de pe delta, ca da, am cont si acolo.. asa ca te salut si nu doresc sa intru in polemici si cu tine:
numai bine
ba nu ma contrazi, ca nu ai dreptate .... la 2 zile dupa revenirea mea pe Epsilon, m-ai contactat pe messenger si intimplator am conversatia salvata ... pt conformitate redau doar inceputul conversatiei noastre de atunci, pt ca e totusi o conversatie privata si ma gindeam ca nu ar fi fair-play s-o redau in intregime, in ochii tuturor ...
BUZZ!!!
classic: esti?
classic: cand esti te rog sa ma apelezi
madfox70: da sunt
madfox70: sal
classic: salut
classic: am o intrebare
classic: ai revenit pe epsilon?
madfox70: da ... nus daca o sa joc definitiv dar pt un timp am preluat un cont
classic: si daca ai ceva ce eu nu stiu sa mi spui
madfox70: ce sa am?
classic: pai care i faza ca te vad in lsd
classic: de la cine ai preluat cont?
madfox70: pai acolo era contul ... mi l-a dat machele
nu stiu care e treaba cu contul tau si cu WF pe Epsilon si nici nu ma intereseaza foarte tare ... ce stiu este ca exista WF proaspat infiintata pe Epsilon si ca foloseste, texte si idei postate de mine recent pe pagina ext a aliantei WF pe Delta, copiate cuvint cu cuvint ... pina la urma nici asta nu ma deranjeaza prea tare, pt ca nu pot pretinde drepturi de autor pt niste texte dintr-un joc virtual ...
iar daca tu esti asa bun prieten cu virusul de mai sus, incit isi permite sa spuna ca tu i-ai asigura intrarea in aliantele din care fac eu parte si implicit pe forumul asta, atunci iar n-ai de ce sa te burzuluiesti la mine, pt ca nu eu am afirmat asta ci presupusul tau amic Virus ... deal with him, at this point
cit despre Delta, stiu ca ai cont, dar nu faci parte si n-o sa faci niciodata din alianta WF ... asa cum ai spuneam si amicului tau virusat, acolo alianta este inchisa si nu fac parte din ea decit membrii cu care am jucat Ikariam de la lansarea serverului ... nu suntem decit vreo 25 de oameni si nu mai avem nevoie de alti jucatori ... e mult mai usor de gestionat o alianta de 25 de conturi puternice, decit una de 130 de conturi pestritze ...

****************************************************************************

si legat de faza de mai sus cu mesajul catre machele, sa te inreb cit timp itzi ia tie sa administrezi alea nus cite zeci de conturi, pe care te lauzi ca le detii pe Epsilon?
sa nu te superi ca ti-o spun, dar te rog sa iti amintesti cit erai de nervos si de frustrat cind eram impreuna in WF si administram impreuna alianta, iar FOSTII jucatori, mort si touche se laudau ca au conturi sion la noi in alianta ... aveai o cu totul alta parere despre aceasta practica infantila la acea vreme ... sunt dezamagit sa vad ca ti-ai schimbat-o si consideri lipsa de fair-play, o mare realizare cu care sa faci parada in fatza adversarilor ... una este sa fii aliat sau adversar in joc, dar sa-ti pastrezi onoarea si alta este sa decazi pina acolo incit sa lingi unde ai scuipat odata ... ehee, adevarul este ca e greu sa stai vertical si cum s-a mai spus de atitea ori, modul cum ne comportam in acest spatiu virtual al Ikariam, reflecta de fapt adevaratul caracter al fiecaruia ...

P.S. am avut o perioada de peste 6 luni de zile in care am fost nevoit sa stau acasa si sa ingrijesc un parinte bolnav ... prezenta mea in joc in acea perioada era de 20 din 24 de ore ... realizezi ce mesaje primeam de la unii adversari, care nu gindesc dincolo de genunchiul broastei ... nu spun ca la mache ar fi vreo situatie macar asemanatoare, dar cred ca e recomandat sa fim mai ponderati in a judeca viatza privata a altor jucatori de Ika, pt ca nu stim niciodata cu certitudine ce se ascunde in spatele prezentei bogate in joc in cazul vreunuia din noi si in cazul asta, vorbim doar ca sa ne aflam in treaba, fara niciun argument real la baza .. nu cred ca ai vorbit tu cu familia lui mache ca sa poti improsca liber cu cele de mai sus ... vorba actorului asta al nostru de-a murit recent: "fii profesionist, ce draqu!"
madfox70
madfox70
Admin
Admin

masculin Numarul mesajelor : 896
Varsta : 53
Data de inscriere : 10/07/2008

Sus In jos

Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF - Pagina 11 Empty Re: Mesaje ale userilor forumului, care nu fac parte din WF

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum